Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

B.D.A., s.r.o.

Realitná kancelária sa zaoberá najmä sprostredkovaním predaja nehnuteľností.
A.Gwerkovej 9
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
1 inzerát

B10 reality, s.r.o.

B10 realitné centrum má žilinské korene, ale celonárodné ambície. V roku 2013 sme začínali ako miestna realitná kancelária, ktorá svojím moderným nastavením a dynamickým rastom postupne rozpínala svoje geografické hranice a jej prirodzeným vývojom sme sa rozhodli budovať realitnú sieť po celom Slovensku. Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. Vízia našej realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.
Jána Milca 6
Žilina (Žilina)
320 inzerátov

B4 plus s. r. o.

spracovanie kompletných informácií o ponúknutej nehnuteľnosti obhliadku nehnuteľnosti, odborné posúdenie a jej fotodokumentáciu zaradenie Vašej nehnuteľnosti do našej databázy a jej inzerovanie v elektronických a tlačových médiách obchodné stretnutia a rokovania s cieľom dosiahnuť obojstranne výhodné dohody zaobstaranie aktuálneho výpisu z LV zaobstaranie fotokópie snímky z katastrálnej mapy vypracovanie znaleckých posudkov vypracovanie kúpnych, zámenných, darovacích príp. nájomných zmlúv naším právnikom vypracovanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a jeho podanie na príslušný katastrálny úrad
Stará Vajnorská 15
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
19 inzerátov
Záhradnícka 1023/3 1023/3
Trenčín (Trenčín)
66 inzerátov

Babony TRE s.r.o.

[link]https://www.babonytre.sk[/link]
Sedmokrásková 8
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
33 inzerátov
Letná 47
Košice I - Sever (Košice)
16 inzerátov
Martinengova 34
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
1 inzerát
Hlavna 1301
Rovinka (Senec)
3 inzeráty
Obchodná 1321/6 1321/6
Topoľčany (Topoľčany)
603 inzerátov
Pohranice 273
Pohranice (Nitra)
19 inzerátov

Bánovská realitná spoločnosť s.r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, prenájmu nehnuteľností
Hollého 28/17
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
15 inzerátov
Hviezdoslavova 10
Trenčín (Trenčín)
22 inzerátov

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Spoločnosť BAU holding je skúsená a stabilná stavebná spoločnosť, poskytujúca komplexné služby so zameraním na výstavbu nízkoenergetických rodinných domov.
Vajnorská 89
Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
8 inzerátov

BB - REALITY, s.r.o.

Profesionálny kolektív našej realitnej kancelárie BB-REALITY s.r.o. Vám rád pomôže a poradí. POSKYTUJEME: Kompletné právne poradenstvo pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Poradenstvo v oblasti daní z dedičstva alebo prevodu nehnuteľností Úverové poradenstvo a pomoc pri vybavení finančných záležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľností Obhliadku nehnuteľností s fotodokumentáciou Komplexné spracovanie kúpno-predajných zmlúv Služby spojené so správou katastra nehnuteľností a prevody na katastri Všetky ďalšie služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu a v prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, urobíme všetko preto, aby ste boli maximálne spokojní. Za kolektív BB-REALITY, s.r.o. s pozdravom Jan Vundr - konateľ spoločnosti.
Skuteckého 17
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
18 inzerátov
SNP 525/16
Senec (Senec)
39 inzerátov

Bc. Martina Marušincová

Ak túžite po tom, aby  predaj, či kúpa Vašej nehnuteľnosti prebehla hladko a vyhli ste sa zbytočným komplikáciám, úplne postačí, keď sa na mňa obrátite a ja Vám veľmi rada pomôžem. Kúpa alebo predaj domu je často najväčšou transakciou, ktorú ľudia počas svojho života urobia. Je to obrovská suma peňazí, ktoré sú nútení zaplatiť. Kupujúci, ale aj predávajúci často potrebujú psychickú a optimistickú podporu. Preto musím byť pre nich oporou a príkladom stabilnej osoby, ktorej môžu veriť a oprieť sa o ňu. Vynakladám maximálne úsilie pre zjednodušenie ich situácie. Spolupracujem s ľuďmi, ktorí mi plne dôverujú a to čo robím, robím naplno a najlepšie ako viem. Kedykoľvek potrebujú klienti pomôcť v oblasti nehnuteľností, tak mi môžu vždy zavolať a spoločne nájdeme riešenie danej situácie. 
Továrenská ulica 991/4
Košeca (Ilava)
10 inzerátov

BDO Invest s.r.o.

Sme investično-realitná kancelária, ktorá združuje tím právnikov pôsobiacich v oblasti realitného práva a obchodu. S radosťou pomôžeme uspokojiť Vaše potreby a záujmy, čím sa snažíme vyťažiť maximum z predaja, kúpy, sprostredkovania alebo investície do nehnuteľností. Nenechajte si ujsť tú pravú realitu! Kontaktujte nás!
Šafárikova 1522/43
Galanta (Galanta)
10 inzerátov

BDZ

Sprostredkovanie predaja a kúpi nehnuteľností, kosenie záhrad a stavebných pozemkov v Bratislave a okolí
Družobná 69 69
Bratislava (Bratislava)
9 inzerátov

BEA REALITY s.r.o.

Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Aktívna činnosť v realitnej oblasti od roku 2010, prevažne v lokalitách okresov Levoča, Spišská Nová Ves a Poprad.
Pod vinicou 1741/63
Levoča (Levoča)
6 inzerátov
Hlavná
Košice I - Staré Mesto (Košice)
10 inzerátov