Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

D Consult, s.r.o.

Hlavnou činnosťou spoločnosti D consult s.r.o je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností všetkého druhu vrátane zabezpečenia súvisiaceho právneho poradenstva. Kúpa nehnuteľnosti je vážnym krokom v živote človeka, preto sa snažíme, aby sme našich klientov odbremenili od starostí, ktoré ich čakajú pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Zabespečujeme: - kompletný právny servis pri prevode vašej nehnuteľnosti, t.j vypracovanie zmlúv o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti, návrhov na vklad do katastra nehnuteľností, podanie oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad, zastupovanie v konaniach na katastrálnych úradoch a iných príslušných inštitúciách.
Budyšínska 12
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
4 inzeráty
Račianska
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
2 inzeráty

DAM - TRADING, s.r.o.

Realitná kancelária DAM - TRADING, s.r.o. ponúka predaj a prenájom bytov, nehnuteľností v oblasti Bratislavy a okolia. Našim prvoradým cieľom je uspokojenie zákazníka v plnej miere. Ak máte záujem o informáciu ohľadom predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti, prosím neváhajte nás kontaktovať, radi pomôžeme.
Mierová 179
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
19 inzerátov

DANUBE Reality Group, s.r.o.

Realitná kancelária DANUBE Reality Group, s.r.o., sa venuje sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností v lokalite Bratislava a okolie. Dovoľte mi predstaviť Vám priateľskú a sympatickú realitnú kanceláriu, ktorá je tu pre Vás, aby splnila Vaše predstavy a zámery.
Tomášikova 50/B
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
39 inzerátov
Záhradnícka 95
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
10 inzerátov
Na piesku 19
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
3 inzeráty
Martinčekova 2
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
9 inzerátov
Kemi 629/11
Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
32 inzerátov
Dulovo nám. 7
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
10 inzerátov
Trhová 54
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
8 inzerátov

DESIRE REAL s.r.o.

Realitná kancelária - predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností, interiérový dizajn, poradenstvo.
Trnavská 1
Pezinok (Pezinok)
8 inzerátov
Nemocničná 1945/19
Dolný Kubín (Dolný Kubín)
8 inzerátov
Ďumbierská 3F
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
10 inzerátov
1.mája 29
Malacky (Malacky)
66 inzerátov
Kadnárova 83
Bratislava III - Rača (Bratislava)
23 inzerátov

Diamant Real s.r.o.

sprostredkovanie predaja nehnuteľností
Budovateľská 554/9
Šaľa (Šaľa)
34 inzerátov

DIAMOND HOME s.r.o.

Vážení klienti, hlavným cieľom našej realitnej kancelárie DIAMOND HOME s.r.o je poskytnúť klientom profesionálne služby v realitnej činnosti, finančného poradenstva, kompletný právni servis. Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Naše podnikanie je založené na dôvere našich klientov, vysokej profesionalite a právnej čistote riešenia obchodov s nehnuťelnostami, poskytujúce rovnovážnu právnu ochranu všetkým zúčastneným stranám. Preto ak máte záujem kúpiť či predať dom, byt alebo iné nehnuťelnosti obráťte sa na nás.
Blažov 114
Kútniky (Dunajská Streda)
97 inzerátov

Diamond Reality

Diamond Reality je najväčšia realitná kancelária v Košiciach s pobočkami po celom Slovensku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou. Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako seriózna realitná kancelária si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek. Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností našich ponúk je na vysokej úrovni, momentálne inzerujeme na približne 200 realitných portáloch. Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov. Diamond Reality je franchisingová sieť nezávislých realitných kancelárií ponúkajúcich služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá pobočka zodpovedá za svoju prácu samostatne.
Moldavská cesta 6
Košice II - Západ (Košice)
347 inzerátov

Dievrinsis reality s.r.o.

Dobrý den naša realitná kancelária žiada o spoluprácu s vašim realitným portálom pri inzercii predaja a prenájmov nehnuteľností v rámci Slovenskej republiky. S pozdravom Dievrinsis
Rudolfa Mocka 1/A
Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
6 inzerátov

Dineva Real Estate

Realitná činnosť
Vajnorská 1 1
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
15 inzerátov