Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

F.O.K. Prešov, s.r.o. - realitná kancelária

FOK Reality je realitná kancelária pôsobiaca v Prešove, ktorá v rámci svojho regiónu je jedna z najdlhšie existujúcich realitných kancelárií. V rámci svojej činnosti svojím klientom: - zabezpečíme sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností - bytov, domov, či pozemkov a s tým spojený právny servis od určenia majetkovej podstaty až po daňové poradenstvo, - náš servis zahŕňa pravidelné inzerovanie nehnuteľností na vybraných inzertných portáloch s veľkým zásahom a v regionálnej tlači, prezentácia vašej nehnuteľnosti na našich sociálnych sieťach, - kompletný právny servis - vyhotovenie kúpno-predajných, nájomných, darovacích, zámenných, záložných zmlúv; rôzne dohody o vysporiadaní podielového, bezpodielového spoluvlastníctva, samozrejmosťou je aj vyhotovenie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, - pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru, - vybavíme pre vás všetky potrebné úrady spojené s prevodom bytu (správcu, elektrárne, vodárne, plynárne), - zabezpečíme prepis energií, - oceníme vašu nehnuteľnosť reálnou trhovou cenou tak, aby bol spokojný predávajúci aj kupujúci, - vyhotovujeme stanoviská k trhovej cene bytov, domov, či pozemkov pre dedičské, súdne konania a pre rôzne majetkovoprávne vysporiadania. Postaráme sa, aby predávajúci dostal svoje peniaze včas a kupujúci svoju nehnuteľnosť a list vlastníctva. V prípade záujmu aj stavebné a rekonštrukčné práce. Vopred nič neplatíte. Platíte až po úspešnom zrealizovaní obchodu.
Jarková 59 59
Prešov (Prešov)
24 inzerátov
Vajanského 7
Trenčín (Trenčín)
34 inzerátov

FAJN BÝVANIE, s.r.o.

Realitná kancelária - byty, domy a vily, pozemky, komerčné priestory, garáže.
Gercenova 3620/2
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
5 inzerátov
Okružná 1296/46
Michalovce (Michalovce)
22 inzerátov
Ladožská
Košice IV - Nad jazerom (Košice)
14 inzerátov

Férovo - realitná kancelária

Víziou našej realitnej kancelárie je spokojnosť každého klienta a neustále vyhľadávanie príležitostí pre zvyšovanie kvality služieb. Dovoľte nám uchádzať sa o spoluprácu a máte naše slovo, že pre Vás urobíme viac. Férová realitná kancelária, spokojní klienti. Sme tu s Vami viac ako 10 rokov.
Letná 40
Košice I - Staré Mesto (Košice)
9 inzerátov

Fin Reality s.r.o.

Realitná kancelária - predaj a prenájom bytov, domov, pozemkov, komerčných priestorov,
Štefanikova 30
Nitra (Nitra)
19 inzerátov

Finanzpartner reality s.r.o.

Predaj, kúpa a sprostredkovanie nehnuteľností.Hypotekárne poradenstvo.
Trenčianska 53/B
Bratislava (Bratislava)
607 inzerátov
Feldgasse, Pama 13
Rakúsko
57 inzerátov
Svätoplukova 2094/22
Nitra (Nitra)
9 inzerátov

FINEP SK a. s.

Spoločnosť FINEP bola založená v roku 1995. Patrí medzi najväčšie developerské spoločnosti v Prahe. Od roku 1995 dokončila už 15 bytových projektov, predala viac než 6000 bytov a poskytla tak nový domov mnohým rodinám. Ako jedna z mála developerov poskytujeme svojim klientom kompletné realitné a finančné služby vrátane všetkých druhov poistenia. Profesionalita a úroveň poskytovaných služieb nám v ČR v roku 2010 vyniesli prestížne ocenenie Developer roku. Aj ďalšie ocenenia dokazujú kvalitu jednotlivých projektov. V rezidenčnej výstavbe získal titul Best of reality projekt Mazanka v Prahe. Niekoľkokrát bol ocenený komplex administratívnych budov City West. Na Slovensku začala činnosť spoločnosť FINEP v roku 2006 projektom Jégého alej, situovaným blízko centra Bratislavy. Projekt sa nachádza v mestskej časti Ružinov, na Jégého ulici. Lokalita sa vyznačuje dostatkom zelene, bohatou infraštruktúrou a výborným dopravným spojením. Dôvodom rozšírenia developerských aktivít na slovenský trh je najmä zvýšený dopyt po kvalitných nových a zároveň cenovo prijateľných bytoch. Vstup na slovenský trh uľahčila skutočnosť, že vďaka existencii Československa vychádzajú obidve krajiny z podobných tradícií, štandardov a očakávaní v oblasti nového bývania. FINEP má na Slovensku dlhodobé podnikateľské zámery, Jégého alej je prvým z nich.
Trnavská cesta 6/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
33 inzerátov
Legionárska 5
Trenčín (Trenčín)
3 inzeráty

FinMan reality, s.r.o

Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností Administratívne služby Sprostredkovateľská činnosť v obchode a v službách Reklamné a marketingové služby
Liptovská 5B
Senec (Senec)
35 inzerátov
Pribinova 4
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
58 inzerátov
Chrenovská 14
Nitra (Nitra)
126 inzerátov

FINREA s.r.o.

- sprostredkovanie predaja nehnuteľností - príprava nehnuteľností na predaj - Homestaging
Na Sihoti 1159/21 1159/21
Dolný Kubín (Dolný Kubín)
37 inzerátov
Mudrochova 11
Bratislava III - Rača (Bratislava)
19 inzerátov
Ružová dolina 8
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
74 inzerátov

finxreal s.r.o.

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti realitného a finančného trhu. Ponúkame širokospektrálny záber činností spojených so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a taktiež u nás očakávajte aj kompletné poradenstvo týkajúce sa financovania a zabezpečenie všetkých potrebných formalít ohľadom hypotekárneho úveru.
Bojnícka cesta 5
Prievidza (Prievidza)
4 inzeráty