Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

sprostredkovanie obchodu v oblasti nehnutelností
Strmý vŕšok 164
Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
12 inzerátov
Palackého 6403
Trenčín (Trenčín)
48 inzerátov
K&K
Ružinovská 28
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
9 inzerátov
Sme obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností. Pre developerov zabezpečujeme kompletný servis ich projektu od prípravnej fázy, cez samotný predaj až po jeho úspešné ukončenie. Individuálnym klientom zabezpečujeme v spolupráci s partnerskými realitnými kanceláriami sprostredkovanie predaja alebo nákupu nehnuteľností.
Bakossova 6
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
1 inzerát
Spoločnosť spravuje nájomné byty v Banskobystrickom regióne. Medzi ďalšie činnosti spoločnosti patrí správa budov, služby v oblasti developmentu – akvizície, inžinierska činnosť, financovanie, technický dozor - , a realitná činnosť.
ČSA 20
Banská Bystrica (Banská Bystrica)
13 inzerátov
Rastislavova 60
Košice IV - Juh (Košice)
5 inzerátov
Služby realitnej kancelárie Kaldoreal, s.r.o. Potrebujete predať alebo kúpiť byt, dom či pozemok ? Neviete ako na to, alebo si netrúfate? Chcete, aby Váš zámer neskomplikoval amatér a radšej sa spoľahnete na odborníkov. Tak ste tu správne. Naša spoločnosť sprostredkuje predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti . V prípade predaja a prenájmu nehnuteľnosti zabezpečujeme: obhliadku maklérom, pomoc pri stanovení trhovej ceny, zaradenie nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie, zabezpečenie inzercie, aktívnu ponuku klientom v nasej databáze dopytu, vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a prenájmu nehnuteľnosti, zabezpečenie znaleckého posudku, aktuálneho Listu vlastníctva, snímky z Katastrálnej mapy, pripadne ďalších potrebných podkladov vypracovanie návrhu na vklad do príslušného Katastra nehnuteľnosti, kompletný právny servisom s našim externým právnikom. ETICKÝ KÓDEX realitnej kancelárie Kaldoreal, s.r.o. Realitný maklér vždy zastupuje záujmy klienta ako svoje vlastné. Realitný maklér vždy oznámi klientovi všetky informácie týkajúce sa obchodnej záležitosti, ktorú pre klienta dojednáva; nikdy nič nezamlčí. Realitný maklér chráni obchodné tajomstvo a zachováva mlčanlivosť o všetkom o čom sa dozvie pri výkone svojho povolania; táto mlčanlivosť trvá aj po skončení pracovného pomeru. Realitný maklér pri výkone svojho povolania dodržuje zásady dobrých mravov, ústavu a zákony Slovenskej republiky, prípadne pravidlá toho štátu, v ktorom sa služby poskytujú. Realitný maklér je vo výkone svojho povolania nezávislý a viazaný len rozsahom poverenia klienta, resp. zmluvou o sprostredkovaní. Realitný maklér poskytuje služby vždy odborne, svedomite a podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Realitný maklér neustále zvyšuje svoju odbornú kvalifikáciu za účelom zvyšovania kvality poskytovaných služieb. Realitný maklér pri výkone povolania dbá o dobré vystupovanie a úpravu zovňajšku, tak aby reprezentoval záujmy klienta a dobré meno našej spoločnosti.
Pekárska 14
Trnava (Trnava)
66 inzerátov
Halenárska 3
Trnava (Trnava)
24 inzerátov
Realitná, investičná a stavebná spoločnosť
Agátova 7
Dunajská Streda (Dunajská Streda)
7 inzerátov
Výstavbu Bytového domu BARBORA bude realizovať stavebná spoločnosť KAMI-PROFIT, s.r.o., ktorá na trhu pôsobí od roku 1997. V súčasnosti ma zastúpenie na slovenskom, českom, rakúskom a chorvátskom trhu.
Pri starom letisku 17
Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
14 inzerátov
Rázusova 2677/10
Poprad (Poprad)
38 inzerátov
Rozhodli sme sa zriadiť kanceláriu, ktorá bude pre vás útočiskom nielen počas pomoci pri predaji či kúpe nehnuteľnosti, ale aj v budúcnosti ak by ste niečo potrebovali naviac. Nie vždy je výhoda, ak niekto podniká len na internete , tzn. nemá „kamennú kanceláriu“. Zverili by ste mu svoje peniaze, ktoré ste si na kúpu nehnuteľnosti odložili? Nájdete nás na adrese v útulnej kancelárii aj mimo otváracích hodín a volajte nám kedy potrebujete. Nevypíname telefóny. Pozveme Vás na dobrú kávu a pri nej vyriešime starosti s dedičstvom, alebo porozprávame so susedmi, aby Vaša nehnuteľnosť bola Vašou dobrou investíciou. Ak predávate, pomôžeme so zmluvami a katastrom aj s prípravou nehnuteľnosti na predaj. Aby to bol pre Vás dobrý obchod. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Dvory 1931
Púchov (Púchov)
30 inzerátov
[i]"Ak robíte niečo s nadšením a poctivo, tak musíte byť úspešný".[/i] Sme tím skúsených odborníkov v obchode, realitách a financiách. S nami máte istotu profesionálnej komunikácie a odbornej prezentácie Vašej nehnuteľnosti. KAPPA Reality
Hurbanova 6
Trenčín (Trenčín)
17 inzerátov
Lazaretská 3/a
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
247 inzerátov
Realitná kancelária a Architektonicko-designérsky ateliér. Komplexnosť riešenia projektu od skice až po realizáciu obytných, komerčných a priemyselných stavieb.
Moyzesova 4/A Moyzesova 4/A
Pezinok (Pezinok)
3 inzeráty
Tulipánová 11
Trnava (Trnava)
13 inzerátov
svatoplukova 29
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
4 inzeráty
Alžbetina 33
Poprad (Poprad)
4 inzeráty
Zapotockého 1
Prešov (Prešov)
70 inzerátov
KL reality, s.r.o. je spoločnosť, ktorá zabezpečuje sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a poskytuje komplexné finančné poradenstvo. Náš tím sa skladá z odborníkov, ktorí majú viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti finančných služieb. V prípade využitia našich služieb zabezpečujeme kompletný servis súvisiaci s konkrétnym produktom.
Nám. SNP 7
Trenčín (Trenčín)
6 inzerátov