Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Krakovská 1675/2
Praha 1 (Praha)
5671 inzerátov

M-expert s.r.o.

Realitná kancelária - sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu domov, chát, bytov, komerčných priestorov, stavebných pozemkov. Naša špecialita - aukcie (!nie dražby) nehnuteľností.
Alej slobody 2203 2203
Dolný Kubín (Dolný Kubín)
6 inzerátov
Werferova 1 1
Košice (Košice)
17 inzerátov
Wolkrova 35
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
5 inzerátov

MADLEŇÁK Reality s. r. o.

Poskytujem realitné služby bezpečne, odborne a seriózne. Špecializujem sa na predaj domov, pozemkov a komerčných priestorov v okrese Nitra. Ponúknite mi Vašu nehnuteľnosť na predaj.
Coboriho 2
Nitra (Nitra)
7 inzerátov

MAGNUM Real INVEST s.r.o.

MAGNUM Real je realitná kancelária, ktorú založili Tatiana a Matej Kucharičoví v roku 2006. Obchodujeme s rezidenčnými a komerčnými nehnuteľnosťami v Bratislave a blízkom okolí. Poskytujeme kvalitné realitné služby: • Reprezentujeme klientov – ak si želáte predať, kúpiť alebo prenajať nehnuteľnosť, sme s Vami od začiatku až do konca obchodného prípadu • Individuálny prístup a bezpečnosť každého obchodu sú našimi prioritami • Komplexné odborné poradenstvo • Širokospektrálny marketing nehnuteľností pre našich klientov • Právny servis - právne úkony pod záštitou advokátskej kancelárie • Hypotekárne a spotrebné úvery na mieru prostredníctvom zmluvných partnerov MAGNUM Real je spoluzakladateľom Združenia realitných kancelárii Slovenska - ZRKS MAGNUM Real INVEST s.r.o. Mobil: 0910 36 00 35 E-mail: info@magnumreal.sk www.magnumreal
Plynárenská 3A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
11 inzerátov
Lodná ul. 4657/2B
Komárno (Komárno)
7 inzerátov

MAK reality s.r.o.

Realitná kancelária - predaj a prenájom bytov, domov, komerčných priestorov.
Cesta na Kamzík 25A
Bratislava (Bratislava)
3 inzeráty

MAKRO REALITY, s.r.o.

Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností na Slovensku, a to hlavne v Banskobystrickom kraji.Od prvého dňa fungovania našej realitnej kancelárie je stredobodom nášho záujmu klient a jeho potreby. Sme si vedomí toho, že kúpa, predaj či prenájom nehnuteľnosti je krok, ktorý človek robí len pár krát v živote. Preto sa snažíme pristupovať ku klientom s maximálnou zodpovednosťou v snahe nepodceniť žiadny detail pri kúpno-predajnom procese. Ten je totiž zložitým obchodno-právnym úkonom, v ktorom môže človek ľahko doplatiť na neskúsenosť a neobozretnosť. Zmysel našej práce vidíme práve v tom, že radi prevezmeme vaše starosti v oblasti nehnuteľností na naše plecia a zaistíme hladký priebeh predaja, kúpy či prenájmu nehnuteľnosti.
Železničná ulica 26
Lučenec (Lučenec)
25 inzerátov
Pri kolese 904/1
Mojmírovce (Nitra)
9 inzerátov
Bláhova 877 877
Žilina (Žilina)
21 inzerátov

MAPIREAL INVEST s.r.o.

Realitná kancelária MAPIREAL INVEST s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2009. Zaoberá sa sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností. Pôsobíme v regióne Košíc a blízkeho okolia. - Realitní makléri sú certifikovaní realitní poradcovia Slovenskej realitnej akadémie akreditovanej Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Ich prvotným cieľom je pochopiť potreby klienta a prispôsobiť sa jeho individuálnym potrebám a vybudovať vzťah založený na dôvere. - Spolupracujeme s najlepšími hypotekárnymi centrami ktorých hypotekárni špecialisti spolupracujú so všetkými hypotekárnymi bankami na Slovensku a radi Vám pomôžu vybrať tú najlepšiu a najvhodnejšiu ponuku na hypotekárny úver priamo na mieru pre Vás. - Naša firma sa zaoberá v hlavnej miere predajom KOMPLETNE NOVO-ZREKONŠTRUOVANÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ - Máme bohaté skúseností s predajom a kúpou.
Zbrojnicna 1
Košice I - Staré Mesto (Košice)
5 inzerátov

MARBOR REAL s.r.o.

Realitná kancelária - predaj a prenájom rodinných domov, bytov, pozemkov, chát, komerčných priestorov na Slovensku aj v zahraničí.
Kováčska 28
Košice I - Staré Mesto (Košice)
33 inzerátov
Nová 25
Kalná nad Hronom (Levice)
2 inzeráty
9.mája 15
Trnava (Trnava)
14 inzerátov

MAREAL realitná a sprostredkovateľská kancelária

Realitná a sprostredkovateľská kancelária. Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností; kompletný právny servis, vyhotovenie znaleckých posudkov a zmlúv; vybavenie hypotekárnych a iných pôžičiek; spolupráca pri odovzdaní - preberaní nehnuteľností.
M.R.Štefánika 2
Nové Zámky (Nové Zámky)
51 inzerátov
Miloslavov 2125
Miloslavov (Senec)
44 inzerátov
Otrokovická 4128/8
Dubnica nad Váhom (Ilava)
18 inzerátov
Nábrežie mládeže 77
Nitra (Nitra)
27 inzerátov

Marta Dobiašová real X

Realitné služby - kúpu, predaj, prenájom nehnuteľnosti - poskytujem zákazníkom osobne, som licencovaný realitný sprostredkovateľ, člen Realitnej únie SR. Oblasť pôsobenia : Bratislava a blízke okolie. Hlavný dôraz kladiem na odbornosť a profesionalitu, bezpečnosť každého obchodu, právnu a finančnú istotu klienta. RK platí všetky poplatky na katastri a u notára, pri výhradnom zastúpení aj urýchlené konanie na katastri a znalecký posudok nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je hypotekárny špecialista a pomoc pri poistení. Mojím cieľom je úspešne a k spokojnosti klienta zrealizovať každú zákazku, aby bol klient spokojný a bez váhania mohol moje služby odporučiť svojim priateľom a známym.
Cesta na Klanec 104
Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
1 inzerát