Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Sme 1. rodinná realitná firma, ktorej začiatok sa píše od roku 2008. Ponúkame ľuďom kvalitné služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Naším cieľom je vždy rozvíjať dlhodobé vzťahy a ponúknuť čestné a transparentné realitné služby, ktoré najlepšie slúžia záujmom tých, ktorých zastupujeme. Naši makléri sú neustále školení, aby Vám vedeli poskytnúť odborné a kompletné služby. Pracujeme s plným nasadením, profesionálne a hlavne ľudsky, aby sme dokázali, že aj makléra môžete mať radi.
Sedmokrásková 5
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
24 inzerátov
Realitná činnosť
Klincová 35
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
30 inzerátov
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
10 inzerátov
Obrancov mieru 34
Pezinok (Pezinok)
12 inzerátov
Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013. Zaoberáme sa poradenstvom, predajom a prenájmom nehnuteľností v Pezinku a okolí. V spolupráci s partnermi zabezpečujeme realitný servis pri developerských projektoch.
Bratislavská 83
Pezinok (Pezinok)
10 inzerátov
Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností Vypracovanie odborného ocenenia nehnuteľností pre dedičské konania a pre občiansko-právne spory Realitné poradenstvo Publikačná činnosť
Banícka 757/3
Veľký Krtíš (Veľký Krtíš)
1 inzerát
Jelačičova 8
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
12 inzerátov
Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja a kúpy bytov, rodinných domov a pozemkov
Družstevná 613/15 613
Bánovce nad Bebravou (Bánovce nad Bebravou)
6 inzerátov
Kadnárova 103
Bratislava III - Rača (Bratislava)
3 inzeráty
Páričkova 29
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
30 inzerátov
Dunajská 4
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
4 inzeráty
U výstaviště 138/3
Praha 1 (Praha)
5 inzerátov
Realitný trh pre nás nepredstavuje iba priestor pre kúpu a predaj nehnuteľností. Naopak. Vnímame ho ako komplexnú, dynamickú činnosť, ktorá je prepojená s dizajnom, architektúrou, investíciami, stratégiou, poradenstvom, marketingom ale i verejným záujmom. Projekty, na ktorých sa podieľame, pretvárajú podobu priestoru okolo nás. Chceme, aby bol tento priestor hodnotný a funkčný pre ľudí, ktorí ho využívajú. Najvyššou prioritou je preto v našej práci zodpovednosť voči všetkým zúčastneným.
Mikovíniho 26
Trnava (Trnava)
148 inzerátov
Pluhova 2
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
4 inzeráty
Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a okolí. + kompletný právny servis zabezpečený právnikom + kompletný hypotekárny servis (získanie najvýhodnejšej hypotéky pri porovnaní podmienok vo všetkých bankách)
Trnavská cesta 164/44
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
33 inzerátov
sprostredkovanie predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností široký rozsah finančných služieb -úvery -poistenia developerské projekty výkup nehnuteľností stavebná činnosť, výstavba, rekonštrukcia, úpravy interiérov a exteriérov znalecké posudky / stanovenie tržnej ceny nehnuteľnosti (dedičské konanie)
Rekreačná 4408/17
Piešťany (Piešťany)
17 inzerátov
Hviezdoslavovo námestie 15
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
21 inzerátov
Papraďová 1/A
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
5 inzerátov
Firma New Ways sa úzko špecializuje na prácu s nehnuteľnosťami, sprostredkovaním ich predaja a prenájmu. Súčasťou širokého spektra služieb súvisiacich s nehnuteľnosťami je aj komplexný servis z hľadiska financovania kúpy nehnuteľnosti. New Ways spolupracuje výhradne s odborníkmi vo svojej oblasti, najväčšou prednosťou je komplexná znalosť právnych noriem upravujúcich predaj, prenájom, či správu nehnuteľností a ich financovanie.
Štefánikova 8 8
Poprad (Poprad)
11 inzerátov