Zoznam realitných kancelárií s ich aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznam realitných kancelárií Realitné kancelárie

Sprostredkovanie kúpy a predaja bytov, domov, pozemkov a iných nehnuteľností v Prešove a okolí.
Maybaumova 18 18
Prešov (Prešov)
19 inzerátov
Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu nehnuteľností. Výkup nehnuteľností aj zadĺžených, platba do 24 hodín. Tel: 0905/331130
Hlavná 22
Trnava (Trnava)
44 inzerátov
Prenájom komerčných, a nebytových priestorov.
Hviezdoslavovo námestie 25
Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
3 inzeráty
Realitná činnosť od roku 2003: predaj, prenájom a kúpa nehnuteľnosti hypotekárne a spotrebné úvery v spolupráci s hypotekárnym centrom - finančné poradenstvo, homestaging -príprava interiéru a exteriéru nehnuteľností pred kamerovaním či fotodokumentáciou, ekonomické a daňové poradenstvo, oceňovanie nehnuteľnosti - trhové odhady nehnuteľností pre potreby dedičských konaní, zabezpečenie listov vlastníctva a snímkov z katastrálnej mapy sprostredkovanie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti sprostredkovanie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom vypratávanie bytov a domov, rekonštrukcie bytov a domov, interiérový design, upratovanie domov a bytov, sprostredkovanie vypracovania energetických certifikátov budov, komplexné administratívne úkony spojené s realitnou činnosťou. Realitná kancelária je členom Realitnej Únie SR. .
Winterova 1759/24
Piešťany (Piešťany)
32 inzerátov
Palárikova 48
Čadca (Čadca)
1 inzerát
Naša realitná kancelária odborne zastupuje svojich klientov na trhu s nehnuteľnosťami. Ku každému klientovi pristupujeme starostlivo a s ohľadom na jeho individuálne požiadavky. Náš tím je adekvátne vyvážený obchodnými skúsenosťami, právnym zázemím a dlhoročnou praxou v oblasti poskytovania úverov a poistení, čo je garanciou spokojného klienta. Portfólio realitnej kancelárie tvoria nehnuteľnosti v Bratislave a jej blízkom okolí. Úspešne obchodujeme na trhu s privátnymi a komerčnými akvizíciami. Chceme byť Vaším [b]PARTNEROM [/b] pri predaji, kúpe alebo prenájme [b] v REALITÁCH[/b] .
Vajnorská 1
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
15 inzerátov
O nás Realitná kancelária Partners Real predstavuje ideálne riešenie pri hľadaní Vašej novej nehnuteľnosti. Kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností v meste Košice a celom regióne realitnou kanceláriou Partners Real je garanciou vysoko profesionálnych a kvalitných služieb. Cieľom realitnej kancelárie Partners Real je poskytnúť klientovi prvotriedny servis. Práve starostlivosť o klienta je pre našu spoločnosť prioritou. Naši spokojní klienti vedia, že naša práca nekončí sprostredkovaním obchodu s bytom, domom či inými nehnuteľnosťami. Radi Vám pomôžeme aj pri komunikácii s novým správcom nehnuteľnosti, odporúčime výhodné poistenie nehnuteľnosti, v prípade potreby poskytneme overené kontakty na spoločnosti poskytujúce rekonštrukčné práce alebo Vám pohľadáme nájomníka. Viac o našich službách nájdete v sekcii Naše služby. Kúpa bytu nie je bežným nákupom. Právna istota, skutočne dobrá nehnuteľnosť a rozhodnutie v pravý čas a s profesionálnou podporou - práve preto by ste svoje rozhodnutie mali opierať o rady skúsených maklérov. Realitná kancelária Partners Real - Váš partner v realitách.
Urbánkova 70
Košice I - Sever (Košice)
44 inzerátov
Kmeťková 23
Nitra (Nitra)
16 inzerátov
PASS Reality je Vašim spoľahlivým partnerom pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Našim cieľom je poskytnúť klientovi najlepšiu možnú starostlivosť, dodržať vysoký štandard odbornosti a napomôcť realizácii úspešných a korektných obchodov. Od roku 2007 sme členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. V roku 2011 sme uzatvorili poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone svojej činnosti, čím ďalej zvyšujeme bezpečnosť našich klientov. Ak predávate, prenajímate, alebo kupujete nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať a presvedčte sa, že PASS Reality je pre Vás tým najvhodnejším partnerom! PASS Reality – reality, ktoré vám passujú!
Starhradská 12
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
48 inzerátov
REALITNÝ EXPERT
Ružová 312/37
Prievidza (Prievidza)
14 inzerátov
Námestie E.M.Šoltésovej 11
Levice (Levice)
81 inzerátov
Šancová 104
Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
9 inzerátov
Sme profesionáli so serióznym prístupom k našim klientom a osobitým prístupom ku každej nehnuteľnosti. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu a skúseností v realitnom segmente vám vieme poskytnúť všetky potrebné služby, ktoré pri obchodnej transakcii skutočne oceníte. Špecializujeme sa na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností v Bratislave a jej blízkom okolí. Spokojnosť a dôvera klienta sú u nás na prvom mieste. Sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Cena nehnuteľnosti je v PEBA real, s.r.o. konečná vrátane provízie, ktorá zahŕňa všetky poplatky vrátane advokáta, znalca, notára, katastra, či znaleckého posudku. Neprekvapia Vás tak žiadne skryté alebo ďalšie výdavky. V rámci nadštandardného realitného servisu Vám ponúkame: zastrešenie kompletného obchodného procesu, poradenstvo s hypotekárnym špecialistom pre všetky banky bez poplatku, profesionálne fotografie pre exkluzívne nehnuteľnosti, účinnú prezentáciu vašej ponuky na najväčších realitných portáloch a ďalšiu marketingovú podporu.
Vilová 35
Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
8 inzerátov
Čiližská 5
Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
94 inzerátov
Ponúkame na predaj všetky typy nehnuteľností, pozemkov, rekreačných chát a nehnuteľností v zahraničí pri mori (celé Chorvátsko - Makarská riviéra - apartmány, pozemky, ostrovy) Zabezpečujeme právny servis, financovanie na špičkovej úrovni až do 100% financovania cez hypotekárny úver cez všetky banky. Zabezpečujeme expertízne stanoviská ku hodnote nehnuteľnosti na dedičské konania. Zabezpečujeme geodetické ako aj znalecké služby pre našich klientov. Ako novinku zabezpečujeme aj sťahovacie vozidlo pre našich klientov za super zvýhodnené ceny ! Pôsobíme v okresoch Brezno a Banská Bystrica, pri výhradnom zastúpení aj mimo týchto lokalít.
Trosky 477/17 477/17
Michalová (Brezno)
118 inzerátov
Školská 417/19
Zvolenská Slatina (Zvolen)
137 inzerátov
Mliekárenská 7
Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
274 inzerátov
Celý život sa venujem obchodu a práci s ľuďmi. Na začiatku svojej kariéry som niekoľko rokov pôsobil v bankovníctve. Za túto skúsenosť som veľmi rád, lebo ma naučila v prvom rade počúvať klientov a vnímať ich potreby aby som následne ich predstavy bol schopný pomôcť realizovať. Následne som niekoľko rokov žil a pôsobil v Prahe, kde som sa začal venovať realitám. Mal som možnosť sledovať profesionálov a odborníkov, od ktorých som sa veľa naučil. V roku 2018 po všetkých skúsenostiach, ktoré som načerpal, som sa rozhodol vrátiť do Bratislavy a založiť spoločnosť Reality pohodlne SK práve preto, aby som mal možnosť poskytnúť klientom servis a služby, ktoré by mali byť na takej úrovni, aby profesia realitných maklérov bola vnímaná ako užitočná práca pre ľudí. Pracujem tak, aby som sa mohol kedykoľvek pod svoju prácu hrdo podpísať. Aj preto som sa rozhodol na začiatku roka 2019 pre menšiu zmenu a realitná kancelária Reality pohodlne SK zmenila svoj názov na Peter Vizváry – realitnyprofik.sk. Mohol by som o sebe povedať a napísať čokoľvek, ale lepšie to za mňa robia moji klienti.
Karpatské námestie 10a
Bratislava III - Rača (Bratislava)
11 inzerátov
Sme realitná kancelária, sme profesionálny tím, sme priatelia, sme rodina, otvárame Vám dvere mnohých možností. Našim cieľom je splniť vaše sny o bývaní či investovaní, pomôcť s výberom a prinášať Vám široké spektrum kvalitných realitných služieb. Roky skúseností v realitnej oblasti nás naučili posúvať poskytované služby na ešte vyššiu úroveň aj vďaka inovatívnym riešeniam a správnym rozhodnutiam. Vaše predstavy nás ťahajú ďalej napredovať pre Vašu maximálnu spokojnosť. Hlavnou prioritou pre nás je vaša dôvera v nás a naplnenie vašich predstáv o vysnívanom bývaní. Peter Hanko CEO/konateľ
Murgašova 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
10 inzerátov