Realitné kancelárie Košický kraj. Zoznam RK s aktuálnou ponukou | Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Realitné kancelárie Košický kraj

DOMIOS | realitné riešenia na mieru

Nitra ▪ Trnava ▪ Banská Bystrica ▪ Zvolen ▪ Košice ▪ Spišská Nová Ves
Košice 1
Košice I - Staré Mesto (Košice)
1000 inzerátov
Rooseveltova 2 2
Košice (Košice)
554 inzerátov

Diamond Reality

Diamond Reality je najväčšia realitná kancelária v Košiciach s pobočkami po celom Slovensku. Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov z rôznych oblastí, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s realitnou činnosťou. Hlavným hnacím motorom pre nás bolo čím ďalej tým viac rozširujúca sa rada neodborne preškolených maklérov a s tým spojená nedôvera ľudí v túto veľmi namáhavú, ale zaujímavú prácu. Ako seriózna realitná kancelária si dobre uvedomujeme vážnosť a možné komplikácie v oblastí realít spojené s ich kúpou, predajom či prenájmom a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek. Našim klientom poskytujeme čo možno najkomplexnejšie služby na realitnom trhu a to pod heslom – „všetko na kľúč“. V prípade, ak sa rozhodne klient u nás predávať, kupovať či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa už dostaví iba na podpis zmlúv (okrem určitých úkonov, kde je osobná prítomnosť klienta nevyhnutná). Inzercia nehnuteľností našich ponúk je na vysokej úrovni, momentálne inzerujeme na približne 200 realitných portáloch. Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať vo všetkých pridružených oboroch súvisiacich so sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Taktiež dbáme na zvyšovanie kvality práce našich spolupracovníkov. Diamond Reality je franchisingová sieť nezávislých realitných kancelárií ponúkajúcich služby spojené s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľností na Slovensku. Každá pobočka zodpovedá za svoju prácu samostatne.
Moldavská cesta 6
Košice II - Západ (Košice)
308 inzerátov

Reality Zemplín

Reality Zemplín sa zaoberá sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prenájmom objektov a samozrejme poskytuje aj široké právne a finančné poradenstvo.
Námestie osloboditeľov 1
Michalovce (Michalovce)
271 inzerátov

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

CASSOVIA REALITAS je spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaj, kúpy, prenájmu alebo odkúpením nehnuteľnosti pôsobiaca na východnom Slovensku. Našim cieľom je budovať energickú a silnú spoločnosť s dominantným postavením na trhu s nehnuteľnosťami na východnom Slovensku. Spoločnosť je zároveň členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii na Slovensku) a C.E.I.(Európska konfederácia obchodníkov s nehnuteľnosťami so sídlom v Bruseli). Kvalitné služby smerované k spokojnosti klienta, ochota a rýchlosť poskytovaných služieb nás v krátkom čase zaradili medzi významné realitné kancelárie na trhu východného Slovenska. Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme bezplatné poradenstvo a právny servis. Samozrejmosťou pre nás je osobný prístup ku klientom, a ten je u nás na prvom mieste.
Tolstého 3
Košice I - Staré Mesto (Košice)
193 inzerátov

www.reality69.sk s.r.o.

Dynamická a kreatívna realitná kancelária s bohatými skúsenosťami, pod zabehnutou značkou www.reality69.sk Naši makléri sú Vám denne k dispozícii a nepoznajú pojem nedá sa alebo nemôžem !!! Našou snahou a prioritou je maximálna spokojnosť predávajúcich a kupujúcich. Budeme radi ak Vám budeme nápomocní pri predaji, kúpe, vybavení a sprostredkovaní hypotekárneho úveru, poistenia, alebo poskytnutí právnej rady v oblasti nehnuteľností. ODKÚPENIE NEHNUTEĽNOSTÍ DO 24 HODÍN !!! Kúpa, predaj a prenájom nehnutelností. Vypracovanie kúpnych a darovacích zmlúv Návrhy na vklad do katastra nehnutelností Hypotekárne úvery, finačné poradenstvo, poistenie. Znalecké posudky, geometrické plány. Dedičské konania, zápisy a zmeny v katastri. Právny servis a realitné poradenstvo.
Floriánska 33
Košice I - Staré Mesto (Košice)
152 inzerátov
Ďumbierska 4
Košice I - Sever (Košice)
142 inzerátov
Moldavská cesta 10/B
Košice II - Západ (Košice)
109 inzerátov

AA REALITY Košice s.r.o.

Realitná kancelária, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, odkupovanie nehnuteľností, predaj bytov, rodinných domov, stavebných pozemkov, chát, záhrad, garáži.
Osloboditeľov 37
Košice IV - Barca (Košice)
107 inzerátov
Špitálska
Michalovce (Michalovce)
105 inzerátov

EN - Real, s.r.o.

Realitné služby - predaj, prenájom a kúpa nehnuteľností - byty, rodinné domy, chaty, pozemky, komerčné objekty, garáže.
Kukučínová 7
Košice IV - Juh (Košice)
100 inzerátov
Poštová 10
Košice II - Západ (Košice)
98 inzerátov
S. Chalupku 2 2
Michalovce (Michalovce)
94 inzerátov
Markušovská cesta 4
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
80 inzerátov
Krivá 21
Košice I - Staré Mesto (Košice)
78 inzerátov
Štefánikova 10
Michalovce (Michalovce)
71 inzerátov

Euro Real - SK, s.r.o.

Realitná agentúra. Služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy rodinných domov, bytov, pozemkov, objektov pre obchod a služby a prevádzkových objektov.
Hlavná
Košice I - Staré Mesto (Košice)
68 inzerátov
Zimná 59
Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves)
68 inzerátov
Južná trieda 31
Košice IV - Juh (Košice)
66 inzerátov

REALITY KOLESÁR

Realitná činnosť
Baštová 4
Košice I - Staré Mesto (Košice)
54 inzerátov