Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Podlahy a podlahové krytiny (701)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Alexander Purger - ALEX - PODLAHY

Predaj a montáž podlahovín: PVC krytiny, laminátové parkety, drevené - masívne parkety, korok. Vyrovnanie podkladu s nivelizačnou hmotou.

Veterná 35 , Šamorín

SOMA – Ľubomír Somoš

Predaj a montáž laminátových a drevených podláh, renovácia bytových a športových drevených podláh, epoxidové podlahy, korkové podlahy, PVC podlahy, koberce a linolea, obvodové a prechodové lišty a doplnky, vstavané skrine SENÁTOR, terasové dosky a fasádny obklad agát, laky a moridlá na drevo SIVAM.

Partizánska 10 , Michalovce

Bešeň - dvere a podlahy

Interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere. Posuvné dvere. Púzdra pre zásuvné dvere Eclisse. Podlaha drevená, laminátová, korková, vinyl. Poradenstvo, zameranie, dodanie, montáž na kľúč, servis.

Kamenná 3 , Žilina

MANUTAN Slovakia s.r.o.

Sme tu pre každého, kto vybavuje firmu, alebo akékoľvek iné pracovisko. Pre náročných profesionálov, ale aj pre tých, kto len občas potrebuje doplniť svoju kanceláriu, dielňu, sklad, areál o nové užitočné veci. Chceme sa stať Vaším obľúbených dodávateľom, ku ktorému sa budete stále radi vracať. Našu ponuku tvorí široký sortiment kvalitného tovaru a nadštandardné služby vrátane profesionálneho servisu.

Galvániho 7/B , Bratislava

Jolana Molčanová - M PARKET

Predaj a realizácia: laminátové, drevené, masívne a vinylové parkety. Odborné poradenstvo, servis, pozáručný servis.

Na Rákoši 3635 , Zvolen

TCT, s.r.o.

Predaj dverí a okien, dodávka a montáž interiérov a čistého priestoru na kľúč, dodávka a montáž vzduchotechniky a klimatizácie. Zhotovenie projektovej dokumentácie a poradenská činnosť.

Na Hôrke 19 , Nitra

SAMT s.r.o.

Predaj stavebného materiálu, stavebnej chémie, zatepľovaciích systémov, podláh, izolácií, betónových výrobkov, hydroizolácií, murovacích a hutných materiálov, sadrokartónových a strešných systémov.

Tekovská 8 , Tlmače

Pavel Bílý

Predaj a pokladanie plávajúcich vinylových, laminátových, PVC podláh, kobercov a podlahových krytín. Konzultácie a vymeranie.

Mojmírovo nám. 13 , BRNO

LAURIS, s.r.o.

Kladenie a predaj podlahových krytín, sprostredkovanie rekonštrukcií a dokončovacie práce. Odborné poradenstvo. Celoplošné lepenie PVC krytín, kobercov,

Nám.M.R.Štefánika 44/52 , Brezno

Centroglob - Kežmarok, s.r.o.

Stolárstvo, predaj strojov, nástrojov, farieb, lakov, moridiel, elektro náradia a veľkoplošného materiálu, výroba vstavaných skríň.

Slavkovská 65/1786 , Kežmarok

D - color + Interier

Výroba a predaj nábytku na mieru - kuchyne, vstavané skrine, kancelársky, detský a kúpeľňový nábytok. Predaj laminátových parkiet, obkladu, interiérových dverí, farieb, lakov, okien.

Hontianska cesta 5 , Šahy

BN Mont, s.r.o.

Dodávka a montáž plastových okien a dverí, posuvných, interiérových a vchodových dverí, zárubní, drevených a laminátových parkiet.

Romanova 29 , Bratislava

MERBAU s.r.o.

Predaj PVC podláh pre školy, škôlky, nemocnice a priemysel.

Kukučínova 960 , Čadca

VANES SLOVAKIA, s.r.o.

Predaj drevených, korkových, vinylových a laminátových podláh. Lišty k podlahám a podložky pod podlahy.

Kamenná 3 , Žilina

Interiér 48 s. r. o.

Návrh a realizácie kuchýň a kúpeľní, predaj nábytku, bytových doplnkov, laminátových a drevených podláh, obkladov, dlažby. Rekonštrukcie interiérov.

Nevädzová 6 , Bratislava

CERAMICA ITALIANA, s. r. o.

Predaj talianskych obkladov, dlažieb a podlahových krytín.

Veľká Bytča, Hrabové 64 , Bytča

Krupa Jozef, s. r. o.

Dodanie a montáž zdvojených podláh, nivelizovanie podláh, dodanie a pokládka podlahových krytín - antistatické podlahy, PVC, Marmoleum, koberce. Dodanie a montáž laminátových podláh.

Priehradná 133/9 , Žilina

OKNO-STAV, s.r.o.

Interiérové dvere, plastové okná a dvere, žalúzie, rolety, sieťky proti hmyzu, parapety, podlahy. Rekonštrukcie bytov, zatepľovanie fasád.

A. Rudnaya 23 , Žilina

Erik Kováč - Guru

Predaj a montáž drevených, laminátových parkiet, líšt, izolačných podložiek, dverí, kľučiek, tapiet, podlahovej čistiacej chémie.

Nám. Ľ. Štúra, 24 , Banská Bystrica

OAKWOOD, s. r. o.

Dubové lamely, predaj a distribúcia, maloobchod, veľkoobchod.

Hlinická cesta (bývalý areál SAD) , Bytča

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Podlahy a podlahové krytiny v Katalógu Azet.sk