Údržba zelene Česká republika - katalóg bývania - Nehnutelnosti.sk
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie

Údržba zelene Česká republika (63)

Lokalita»Všetko»Česká republika

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

REKRA s.r.o.

Upratovanie domov a bytov, kancelárií a nebytových priestorov. Umývanie okien, čistenie plôch a kobercov, čalúneného nábytku. Kosenie trávy a odhadzovanie snehu. Stavebné práce, rekonštrukcie.

Křížová 1561/28 , Jablonec nad Nisou

BeGARDEN

Návrhy a realizácie záhrad - údržba záhrad, zemné práce, záhradné jazierka, závlahové systémy, údržba športových areálov, odhadzovanie snehu.

Paskovská 191 , Krmelín

Ing. Milan Bouzek - záhradníctvo

Záhradníctvo - predaj kvetov, kytíc a ich donáška, predaj rôznych rastlín a drevín, návrh a realizácia záhrad, údržba zelene.

Pražská 5 , Plzeň

Záhradníctvo Polička

Návrh, realizácie a údržby záhrad, záhradných jazierok, trávnikov, zavlažovacej techniky, záhradných drevostavieb. Zemné práce a záhradná architektúra.

M. Švabinského 796 , Polička

HABITAT, a.s.

Veľkoobchod a maloobchod s kobercami a bytovým textilom - záclony, deky, závesy, župany. Poskytovanie komplexných služieb - hotelový program, šitie, záhradnícke práce, výsadba, údržba záhrad.

V. Nezvala 977 , Náměšť nad Oslavou

Juraj Dobiáš JUNADO

Stavebná činnosť, zatepľovanie a izolácia objektov, montáž sadrokartónu, čistenie priemyselných objektov, údržba zelene, sťahovanie autom do 3,5 t, vnútroštátna preprava, predaj a montáž plotov.

Zahradní centrum "V aleji",s.r.o.

Predaj záhradníckych potrieb - stromy, kry, sadenice, kvety, trávy, hnojivá, bazénová chémia, izbové rastliny, náradie. Návrhy, realizácie a údržba záhrad.

Křenovická 1286 , Slavkov u Brna

Mgr. Marek Navrátilík - spracovanie dreva

Ťažba a predaj dreva. Výroba a predaj omietaného a neomietaného reziva. Výroba ručne opracovaných drevených prvkov na historické stavby a interiéry. Údržba a správa zelene, obchodná činnosť s drevom.

Samota u Syrovína 648 , Syrovín

Michal Valečík - Ošetrenie drevín

Ošetrenie drevín stromolezeckou technikou, frézovanie pňov, štepenie, tvorba projektov, posudkov, poradenská činnosť v oblasti dotačných titulov.

Oslavice 7 , Velké Meziříčí

Jaroslav Hájek - zavlažovacie systémy

Závlahové a zavlažovacie systémy, závlahy Hunter. Servis zavlažovanie záhrad, ihrísk, parkov. Výrub a rez stromov. Čistenie studní, zemné a výkopové práce, údržba trávnikov.

Štětínská 371/1 , Praha

MLD s.r.o.

Renovácie trávnikov, kultivácia vegetačných vrstiev, založenie nových trávnikov výsevom, pokladanie rekreačných trávnikových kobercov, hnojenie, pieskovanie trávnikov, inštalácia automatických závlah.

Lípová 525 , Trutnov

Ing. Andrea Šujanová - ART GARDEN

Záhradná a krajinná architektúra, projekty a návrhy zelene, realizácia a rekonštrukcia záhrad, údržba zelene, poradenstvo v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Navaro CZ s.r.o.

Záhradnícke práce, výrub a rezanie stromov, údržba stromov, zelene, odvoz a likvidácia odpadu z trávnatých plôch, jednorázové alebo pravidelné čistenie chodníkov.

K Návrší 712/20 , Praha

Zahradní centrum v Děčíně BH s.r.o.

Údržba zelene, záhradnícke centrum. Projektovanie a realizácia záhrad rodinných domov, komunálna výsadba. Predaj hnojív a substrátov, záhradnej techniky.

Teplická 34 , Děčín

Josef Nestler - výškové práce, výrub stromov

Výškové práce na budovách, komínoch, výrub stromov horolezeckou technikou.

Mirošovice 22 , Bílina

Technické služby města Jablonné v Podještědí

Technické služby mesta Jablonné v Podještědí - údržba a rekonštrukcie miestnych komunikácií a chodníkov, údržba verejnej zelene, komunálny a triedený odpad, údržba a oprava verejného osvetlenia.

Liberecká 138 , Markvartice

Technické služby města Klatov

Spravovanie komunikácií, oprava osvetlení, údržba verejnej zelene, správa krematória.

Sadová 362 , Klatovy

Okrasná školka Svrkyně s.r.o.

Záhradnícka firma zaoberajúca sa návrhom, realizáciou a údržbou záhrad. Predaj kerov, živých plotov ako aj ďalších okrasných rastlín.

Svrkyně 91 , Svrkyně

AASO s.r.o.

Sťahovacie služby. Sťahovanie bytového a kancelárskeho vybavenia, kusových zásielok, ťažkých bremien, umeleckých predmetov. Prepravné služby, expresná preprava, údržba zelene, odvoz odpadu.

Pod Altánem 346/77 , Praha

ARBOCOM s.r.o.

Záhradné centrum - predaj rastlín a stromov, predaj substrátov a hnojív. Návrhy a realizácia záhrad, údržba zelene.

Vrčeň 10 , Vrčeň

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

Firmy z kategórie
Údržba zelene v Katalógu Azet.sk