Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mikuláš
449 000 €
427,62 €/m²
Dohodou
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
1 050 m²
Plocha pozemku:
1 370 m²
Zastavaná plocha:
440 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Partizánska Ľupča, kult. dom
2224, 032 15, Partizánska Ľupča
114 m
Partizánska Ľupča, kult. dom
2224, 032 15, Partizánska Ľupča
123 m
Partizánska Ľupča, č. d. 253
2224, 032 15, Partizánska Ľupča
392 m
Partizánska Ľupča, č. d. 253
2224, 032 15, Partizánska Ľupča
394 m
Partizánska Ľupča, Kostôlok
2224, 032 15, Partizánska Ľupča
469 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-23
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Adrian Balaz
Telefónne číslo:
09447 ...
Zobraziť číslo
09447 ...
Adrian Balaz
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností