Nové domy, Šintava, okres Galanta
187 600 €
2 718,84 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
69 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1970
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
309 m²
Zastavaná plocha:
95 m²
Vlastníctvo:
Firemné
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka
Mierové námestie, 925 51, Šintava
751 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
81.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
All Perfect Reality s. r. o.
M. R. Štefánika 30/4280
Sereď
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Tomáš Kavoň
All Perfect Reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností