Tento inzerát už nie je aktuálny.
Ulica Vladimíra Clementisa, Trnava, okres Trnava
150 €/mes.
8,33 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
18 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2000
Zmiešaná
Energetický certifikát:
B
Zastavaná plocha:
18 m²
Voda:
Nedostupné
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Spartakovská
Konštantína Čulena, 917 01, Trnava
182 m
Súkromná stredná odborná škola DSA
Koniarekova, 917 01, Trnava
424 m
Materská škola
Teodora Tekela, 917 01, Trnava
500 m
V jame
V jame, 917 01, Trnava
734 m
V jame
V jame, 917 01, Trnava
800 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyMgr. Karol Bohovič
TRNAVA REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností