Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom
15 000 €
49,02 €/m²
dohoda
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
306 m²
Plocha pozemku:
306 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Lubina, Hrnčíarové Jednotra
1239, 916 12, Lubina
185 m
Lubina, Miškech Dedinka
1242, 916 12, Lubina
553 m
Lubina, u Rubaninských
1239, 916 12, Lubina
639 m
Lubina, u Valenčíkov
1242, 916 12, Stará Turá
813 m
Cesta č. 1242
1242, 916 12, Lubina
886 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-3
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Lacne Ubytovanie NoveMesto
Telefónne číslo:
09052 ...
Zobraziť číslo
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyLacne Ubytovanie NoveMesto
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností