Konopná, Chorvátsky Grob, okres Senec
239 900 €
2 890,36 €/m²
V cene sú zahrnuté všetky poplatky s prevodom nehnuteľnosti
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
83 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4 + výťah
Rok výstavby:
2010
Plocha balkóna:
3 m²
Plocha terasy:
13 m²
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Rok kolaudácie:
2010
nájomného bývania v lokalite
75.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-131
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09107 ...
Zobraziť číslo
PORUBSKY realitná kancelária
Palisády 33
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09107 ...
PORUBSKY realitná kancelária
PORUBSKY realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností