Wolkerova, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
105 000 €
3 181,82 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
33 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/5
Rok výstavby:
1985
Panelová
Energetický certifikát:
B
Rok poslednej rekonštrukcie:
2019
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola
Okružná, 974 04, Banská Bystrica
195 m
Základná umelecká škola Jána Cikkera
Internátna, 974 04, Banská Bystrica
311 m
Materská škola
Nová, 974 04, Banská Bystrica
370 m
Základná a materská súkromná škola Dráčik
Mládežnícka, 974 04, Banská Bystrica
646 m
Gymnázium Mikuláša Kováča
974 01, Banská Bystrica
665 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+195
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09185 ...
Zobraziť číslo
theNEST realitná kancelária
Krátka 14/257
Sliač
Profil realitnej kancelárie
09185 ...
NEST realitná kancelária BB
NEST realitná kancelária
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností