Hodžova, Piešťany, okres Piešťany
200 €/mes.
11,11 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
18 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
K dispozícii od:
01.05.2026
Počet loggí:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Staničná
Staničná, 921 01, Piešťany
674 m
Ružová
Ružová, 921 01, Piešťany
723 m
Stredná priemyselná škola elektrotechnická
Brezová, 921 01, Piešťany
854 m
A. Dubčeka
A. Dubčeka, 921 01, Piešťany
885 m
Detský klub Fénix
Winterova, 921 01, Piešťany
992 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
68.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-39
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
Ing. Jana Kobelárová
AMIS REAL s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností