Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa
70 000 €
38,89 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 800 m²
Plocha pozemku:
1 800 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ZŠ Za vodou
Za Vodou, 064 01, Stará Ľubovňa
519 m
Cirkevné gymnázium sv. Mikuláša
Štúrova, 064 01, Stará Ľubovňa
872 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
83.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+96
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Štefan Sulír
Telefónne číslo:
09173 ...
Zobraziť číslo
09173 ...
Štefan Sulír
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností