Martin, okres Martin
43 000 €
1 228,57 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
35 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1970 - 1989
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
496 m²
Zastavaná plocha:
19 m²
Orientácia:
Južná
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Voda:
Nedostupné
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná MŠ "Ďatelinka"
Bagarova, 036 01, Martin
739 m
Základná škola s materskou školou Podhájska 10A
Podhájska, 036 01, Martin
1.2 km
Materská škola ul. A. Stodolu
Š. Furdeka, 036 01, Martin
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+347
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09176 ...
Zobraziť číslo
Reality Center, s.r.o.
M. R. Štefánika 58
Martin
Profil realitnej kancelárie
09176 ...
Dávid Calík
Reality Center, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností