91, Stará Kremnička, okres Žiar nad Hronom
124 900 €
892,14 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
140 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1978
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
860 m²
Výhľad:
Hory
Vybavenie:
Špajza
Skladový priestor:
Áno
Zastavaná plocha:
100 m²
nájomného bývania v lokalite
80.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09059 ...
Zobraziť číslo
AKM Kapital, s.r.o.
A. Sládkoviča 1
Zvolen
Profil realitnej kancelárie
09059 ...
Elena Laurová
AKM Kapital, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností