Grado, Taliansko
139 000 €
1 878,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
74 m²
Podlažie:
2
Terás:
2
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
74 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Rastislav Tóth
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností