Pernek, okres Malacky
230 000 €
138,72 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 658 m²
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 658 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pernek, Obecný úrad
503, 900 53, Pernek
140 m
Pernek, Obecný úrad
501, 900 53, Pernek
201 m
Pernek, Obecný úrad
503, 900 53, Pernek
273 m
Pernek, Cesta na Babu
503, 900 53, Pernek
531 m
Pernek, Cesta na Babu
503, 900 53, Pernek
605 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-20
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
RECLOUD Reality a.s.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Janka Stašiaková
Mentor Group Real Estate - reCloud platforma
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností