1. mája, Beckov, okres Nové Mesto nad Váhom
119 000 €
476 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
250 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1930
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha terasy:
50 m²
Zastavaná plocha:
379 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Beckov,OÚNZ
1. mája, 916 38, Beckov
9 m
Beckov,ObÚ
507, 916 38, Beckov
455 m
Cesta č. 507
507, 916 38, Beckov
563 m
Beckov,ZŠ
507, 916 38, Beckov
578 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09077 ...
Zobraziť číslo
LuxReality, s.r.o.
J.Hašku 2774/1
Nové Mesto nad Váhom
Profil realitnej kancelárie
09077 ...
Ing.Ivan Vlado
LuxReality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností