Klčov, okres Levoča
71 000 €
86,27 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
823 m²
Plocha pozemku:
823 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cesta č. 18
18, 053 02, Klčov
143 m
Cesta č. 18
18, 053 02, Klčov
145 m
Cesta č. 18
18, 053 02, Nemešany
1.1 km
Cesta č. 18
18, 053 02, Nemešany
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
86.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+4
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Ľubomír Caban
Telefónne číslo:
09076 ...
Zobraziť číslo
09076 ...
Ľubomír Caban
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností