Družstevná, Radošina, okres Topoľčany
63 000 €
101,12 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
623 m²
Plocha pozemku:
623 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola
kpt. J. Nálepku, 956 05, Radošina
221 m
Materská škola
kpt. J. Nálepku, 956 05, Radošina
252 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09041 ...
Zobraziť číslo
RK4 Reality s. r. o.
Palisády 48
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09041 ...
Tibor Danis
RK4 Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností