Nevyplnená 7447, Zvolen, okres Zvolen
97 000 €
808,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
120 m²
Rok výstavby:
1978
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
243 m²
Zastavaná plocha:
53 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Voda:
Pri pozemku
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Tehelná, 960 01, Zvolen
509 m
Technická univerzita Zvolen
T. G. Masaryka, 960 01, Zvolen
704 m
Stredná odborná škola technická
J. Švermu, 960 01, Zvolen
719 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+117
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0902 ...
Zobraziť číslo
REMAX Slovakia
Bottova 1
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
0902 ...
Ing. Branislav Siviček
RE/MAX Homecentre
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností