Okružná, okres Prešov
190 000 €
542,86 €/m²
Konečná cena vrátane služieb HALO reality a provízie.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
350 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1971
Bloková konštrukcia
Energetický certifikát:
C
Plocha pozemku:
807 m²
Zastavaná plocha:
389 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Okružná
3434, 082 12, Okružná
186 m
Trnkov
3434, 082 12, Trnkov
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
84%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-2
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
HALO reality, s.r.o.
Gustava Švéniho 8
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0911 ...
Ing. Štefan Páll
HALO reality Prešov
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností