Holanovo, Hurbanovo, okres Komárno
2 400 €/mes.
6,86 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
350 m²
Plocha pozemku:
1 600 m²
Zastavaná plocha:
400 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Holanovo
64, 947 01, Hurbanovo
484 m
Holanovo
64, 947 01, Hurbanovo
530 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Gábor Kuczman
Telefónne číslo:
09480 ...
Zobraziť číslo
09480 ...
Gábor Kuczman
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností