Hrušková,
Záhradné sady Prešov - Rezidenčná štvrť
od 86 980 €

Záhradné sady Prešov - Rezidenčná štvrť

od 86 980 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: Byty
 • Stav projektu: Vo výstavbe
  Počet jednotiek: 10
 • Plocha od: 32.16 m²
  Cena za m²: 1 416,57 €/m²
  ID projektu: 1988
Záhradné sady sú unikátna rezidenčná štvrť v širšom centre mesta Prešov.

Štýlový architektonický rukopis, panoramatické výhľady, množstvo zelene, výborná lokalita neďaleko centra mesta, nadštandardný rezidenčný servis a skvelí susedia. Tak najčastejšie charakterizujú Záhradné sady ich obyvatelia a návštevy.

Ako často má človek príležitosť stať sa súčasťou niečoho výnimočného? Raz za život?

Jednou z výhod života v novej štvrti Záhradné sady je bezprostredný kontakt s prírodou vo forme nadštandardných zelených plôch, ovocného sadu a starostlivo upravenej verejnej zelene. Aj keď je centrum mesta na skok, nájdete tu pokoj od mestského ruchu a výborné miesto na život.

V projekte Záhradné sady sme nenechali nič na náhodu. Jednotným a atraktívnym vizuálnym rukopisom architektov z BMX studio systematicky vytvárame najatraktívnejšiu a najvyhľadávanejšiu rezidenčnú lokalitu v Prešove. Mysleli sme na bezproblémové rezidenčné parkovanie v podzemných garážach bytových domov, detské ihriská pre najmenších, upravovaný park pre spoločné stretnutia so susedmi a exteriérové fitnes pre aktívny a zdravý život obyvateľov.

Kúpa nehnuteľnosti na Záhradných sadoch je voľba hlavou aj srdcom. Ak hľadáte v Prešove skvelé miesto pre život v širšom centre Prešova, kvalitnú architektúru a investíciu s dlhodobou hodnotou, Záhradné sady budú nepochybne Vašim favoritom.

Reprezentačné video Záhradných sadov, nech sa páči, nahliadnite ako to vyzerá v najkrajšej rezidenčnej štvrti v Prešove.
https://www.facebook.com/zahradnesady/videos/293098766655053/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB

"Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku
Zobraziť vyhovujúce inzeráty projektu

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zobraziť viac

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí