Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Ako vdýchnuť obývačke osobitosť

Ako vdýchnuť obývačke osobitosť

Dôležitá miestnosť by mala byť v harmónii s ostatnými izbami. Obývačka je dušou domova. Je to miesto, kde sa stretávajú všetci členovia rodiny, kde pozývame svojich priateľov a známych, ale je to aj miesto, kde si chceme v pokoji oddýchnuť.

Ako si zariadiť obývačku tak, aby bola útulná, ale zároveň funkčná a originálna sme sa rozprávali v podcaste portálu Nehnuteľnosti.sk. s výkonnou riaditeľkou spoločnosti Stopka pre Slovensko Anetou Vazačovou.

 

Viac o tom:

 akú farebnosť zvoliť pri obývačke

 aké pravidlá platia pri zostavovaní obývacej stene

 ako vybrať správny gauč a konferenčný stolík

 aké zvoliť rozmery a materiály závesov a záclon

 kedy dať do obývačky veľký luster a podlahové lampy

sa dozviete v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk s redaktorkou Zuzanou Majerčíkovou a

výkonnou riaditeľkou spoločnosti Stopka pre Slovensko Anetou Vazačovou.

 

Diskusia

Podobné články

Najvyššia budova v Južnej Amerike

Najvyššia budova v Južnej Amerike

Juhoamerické štáty nie sú architektonickými veľmocami, no v ich najväčších mestách nechýbajú do neba siahajúce mrakodrapy. Ten najvyšší z nich môže konkurovať iným výškovým budovám v Európe alebo v Severnej Amerike. Zároveň sa radí medzi lídrov v rebríčku najvyšších budov na južnej pologuli.

...
Najpôsobivejšie verejné záhrady na svete

Najpôsobivejšie verejné záhrady na svete

Krásne vybudované záhrady vždy slúžia ako útočisko pred ruchom a lákajú k oddychu. Niektorí záhradní architekti však dokážu vytvoriť taký waw efekt, že naň pozeráme s nemým úžasom. Pozrite si 10 verejných záhrad z celého sveta, ktoré neprestávajú svojich návštevníkov fascinovať dlhé roky i desaťročia.

...
Budhistická Sagrada Familia

Budhistická Sagrada Familia

Slávna barcelonská bazilika nie je jedinou novodobou sakrálnou stavbou s nekonečne dlhou realizáciou. Desiatky rokov sa bude budovať aj jeden z thajských budhistických chrámov. Dokončiť ho mali do roku 2070, no vzhľadom na udalosti ohľadom pandémie príde k omeškaniu. Nie náhodou mu prischol prívlastok „budhistická Sagrada Familia“.

...
Vypestujte si na streche zeleninu a ovocie. A navyše pomôžete aj našej klíme

Vypestujte si na streche zeleninu a ovocie. A navyše pomôžete aj našej klíme

Nedávne horúčavy jednoznačne ukázali, čo by malo ľudstvo podniknúť. Môžu byť zelené strechy kúskom riešenia pri ochrane našej planéty? Ako vlastne fungujú, aké majú benefity, môže si ich dovoliť hocikto alebo je to len pieseň budúcnosti. Odpovede na tieto otázky dostanete v podcaste portálu Nehnutelnosti.sk v rozhovore s predsedom Asociácie pre zelené strechy a zelenú infraštruktúru a realizátorom zelených striech Branislavom Siklienkom.

...
Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame Sledujte Nehnuteľnosti.sk na Instagrame
Aká je hodnota vašej nehnuteľnosti? Bezplatné hodnotenie
icon