Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Informácie
Inzeráty Pobočky Makléri
Adriahome s.r.o.

Adriahome s.r.o.

Som Marino Martinčič - REALITNÝ MAKLÉR
Pochádzam z chorvátskej Istrie. Od roku 2004 žijem v Bratislave.
S manželkou Miroslavou máme dve deti, cestovnú kanceláriu Adriahome.com kde ponúkame ubytovanie v apartmánoch, hoteloch, mobilných domoch ako aj prenájom lodí v Chorvátsku cez portál ChorvatskoJachty.com Mam rád jachting, dobré víno a dobrodružstvo.
Celý môj profesný život som zasvätil cestovnému ruchu. 25 rokov praxe a spolupráce s majiteľmi nehnuteľností na prenájom, ma prirodzene viedli aj k záujmu o realitný trh.
Kopili sa požiadavky o pomoc s predajom nehnuteľnosti, ale aj záujem našich klientov o kúpu apartmánu či domu. Ako vášnivý fotograf som už v začiatkoch rozmýšľal, ako by mala vyzerať prezentácia objektu nielen na prenájom ale aj na predaj.
A tak do portfólia služieb, ktoré s manželkou v rámci firiem Adriahome a ChorvatskoJachty spravujeme, pribudli aj reality.

Prácu realitného makléra robím v súlade s najnovšími trendmi. Preto na prezentáciu nehnuteľnosti robím video prehliadky, využívam služby profesionálneho fotografa, uvedomujem si aj dôležitosť Home Staging-u (estetická príprava nehnuteľnosti na jej predaj alebo prenájom), som aktívny na sociálnych sieťach, a to všetko s jasným cieľom ⇒ predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej plnej spokojnosti.

Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je, povedzme, nemalý.

Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pri predaji nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.
Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na tom, aby som odviedol špičkovú prácu a aby bol klient spokojný. Dbám na svoje dobré meno a povesť.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie zaujíma, neváhajte ma kontaktovať.
Rád sa s Vami stretnem pri káve :)

S úctou,
Marino Martinčič
Kontaktné údaje
Zobraziť číslo telefónne číslo
Zobraziť email
Zobraziť web www.marinomartincic.com
Napíšte nám
Navštívte nás
Tomášikova 50C 50C
831 04 Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Otváracie hodiny
Pondelok:
nonstop
Utorok:
nonstop
Streda:
nonstop
Štvrtok:
nonstop
Piatok:
nonstop
Sobota:
nonstop
Nedeľa:
nonstop