Gbely (okres Skalica)
Reštaurácia
90 m²
Exkluzívne predáme polovnícku chatu v centru mesta Gbely. Chata sa skladá zo spoločenskej časti - spoločenská sála, kuchyňa, hala a toalety - a zázemia na búranie a uskladnenie zveri vrátane novo vybudovaného chladiaceho boxu. Chata bola využívaná na polovnícke slávnosti rovnako ako na prenájom na súkromné akcie. Chata je strategicky situovaná - nachádza v centre mesta a to čiastočne v areáli mestského futbalového klubu, kde sa okrem sezónnych futbalových zápasov pravidelne konajú aj rôzne gbelské spoločenské akcie. Svojou veľkosťou a zázemím, tiež môže byť vhodným priestorom na svadobné oslavy, oslavy narodenín, kary či iné spoločenské udalosti a to či už vo vlastnej réžii nájomcov alebo s vašim gastro tímom (vaši kuchári, obsluha). V letných mesiacoch je možné využiť cykloturistický potenciál miesta - cyklisti (vaši potenciálni hostia) sa v podstate priamo pri chate napoja na cyklochodník Gbely - Adamov, ktorý nadväzuje na významnú a veľmi krásnu Moravskú cyklotrasu. Pre viac informácií a termíny obhliadok kontaktujte makléra.
Gbely (okres Skalica)
Reštauračné priestory
90 m²
Exkluzívne predáme polovnícku chatu v centru mesta Gbely. Chata sa skladá zo spoločenskej časti - spoločenská sála, kuchyňa, hala a toalety. V polosuteréne sa nachádzajú skladovacie priestory vrátane novo vybudovaného chladiaceho boxu. Chata bola využívaná na polovnícke slávnosti rovnako ako na prenájom na súkromné akcie. Chata je strategicky situovaná - nachádza v centre mesta a to čiastočne v areáli mestského futbalového klubu, kde sa okrem sezónnych futbalových zápasov pravidelne konajú aj rôzne gbelské spoločenské akcie. Svojou veľkosťou a zázemím, tiež môže byť vhodným priestorom na svadobné oslavy, oslavy narodenín, kary či iné spoločenské udalosti a to či už vo vlastnej réžii nájomcov alebo s vašim gastro tímom (vaši kuchári, obsluha). V letných mesiacoch je možné využiť cykloturistický potenciál miesta - cyklisti (vaši potenciálni hostia) sa v podstate priamo pri chate napoja na cyklochodník Gbely - Adamov, ktorý nadväzuje na významnú a veľmi krásnu Moravskú cyklotrasu. Pre viac informácií a termíny obhliadok kontaktujte makléra.
Skalica (okres Skalica)
2 izbový byt
39 m²
Po úspešnom predaji 1-izbového bytu v Holíči hľadáme pre ďalších klientov 1- či 2-izbový byt v Holíči nebo Skalici. *** *** *** *** *** *** *** *** *** Ľudia sa často boja ozvať realitným maklérom, pretože majú zlú skúsenosť. Najčastejšie klienti hovoria o tom, že v minulosti boli zo strany makléra vystavení veľkému tlaku, prípadne mali pocit, že maklér dostatočne nehájil ich záujmy. S nami nič také nehrozí. Prvá schôdzka je úplne nezáväzná. Príjemné porozprávanie pri káve v ktorom si objasníme situáciu ohľadom predaja a ja vám osvetlím pricipy prípadnej spolupráce. Vysvetlím vám, ako získavam najvyššiu ponuku na trhu, prečo používam profesionálne fotografie, prečo robíme profesionálne pôdorysy, prečo robíme photostaging, prečo zariadime aj vypratanie nehnuteľnosti ešte pred predajom, prečo by som nepredával inak ako cez úschovu kúpnej ceny v notárskej úschove a množstvo ďalších užitočných informácií. A na konci schôdzky bude len na Vás, či sa rozhodnete predávať s nami alebo nie. Takže pokiaľ zvažujete predaj nehnuteľnosti, neváhajte a dohodnite si s nami nezáväznú schôdzku pri káve. Keď nič iné, novo získané informácie sa Vám určite hodia pri samotnom predaji.
Holíč (okres Skalica)
2 izbový byt
39 m²
Po úspešnom predaji 1-izbového bytu v Holíči hľadáme pre ďalších klientov 1- či 2-izbový byt v Holíči nebo Skalici. Ľudia sa často boja ozvať realitným maklérom, pretože majú zlú skúsenosť. Najčastejšie klienti hovoria o tom, že v minulosti boli zo strany makléra vystavení veľkému tlaku, prípadne mali pocit, že maklér dostatočne nehájil ich záujmy. S nami nič také nehrozí. Prvá schôdzka je úplne nezáväzná. Príjemné porozprávanie pri káve v ktorom si objasníme situáciu ohľadom predaja a ja vám osvetlím pricipy prípadnej spolupráce. Vysvetlím vám, ako získavam najvyššiu ponuku na trhu, prečo používam profesionálne fotografie, prečo robíme profesionálne pôdorysy, prečo robíme photostaging, prečo zariadime aj vypratanie nehnuteľnosti ešte pred predajom, prečo by som nepredával inak ako cez úschovu kúpnej ceny v notárskej úschove a množstvo ďalších užitočných informácií. A na konci schôdzky bude len na Vás, či sa rozhodnete predávať s nami alebo nie. Takže pokiaľ zvažujete predaj nehnuteľnosti, neváhajte a dohodnite si s nami nezáväznú schôdzku pri káve. Keď nič iné, novo získané informácie sa Vám určite hodia pri samotnom predaji.
Objavte všetky naše služby
Nehnuteľnosti.sk prinášajú veľa užitočných služieb ako pre vlastníkov nehnuteľností, tak pre kupujúcich.