RODINNÝ DOM VILA, HURBANOVA, KOŠICE SEVER
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 08. 2021
Košice I - Sever
RODINNÝ DOM VILA, HURBANOVA, KOŠICE SEVER
Cena dohodou

RODINNÝ DOM VILA, HURBANOVA, KOŠICE SEVER

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1179 m2
  Zast. plocha: 584 m2
 • ID inzerátu: 3637416
     V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom vilu, situovanú v lukratívnej časti mesta Košice a to na ulici Hurbanova č. 40, v mestskej časti Košice Sever. Tento rodinný dom je umiestnený na  pozemku o výmere 1179 m2 zastavaná plocha 318 m2. Rodinný dom prešiel kompletnou prestavbou v rokoch 1999 a 2000. Z pôvodnej stavby bolo zachované iba obvodové murivo. Konštrukcia rodinného domu je tehlová so zateplením, okná a dvere sú drevené z euro hranolov. Podlahy v obýtných miestnostiach sú drevené, v zadverí, kuchyni, kupeľniach, wc a na chodbách je inštalovaná keramická dlažba. Keramická dlažba je inštalovaná taktiež v technických miestnostiach a garáži.

    Rodinný dom pozostáva z troch podlaží a to suterénu, prízemia a poschodia o celkovej výmere podlahovej plochy 584,66 m2. Aj napriek veľkosti tohto domu a veľkosti bazénu sú náklady na prevádzku pomerne nízke a to do sumy 320 Eur mesačne. K zníženiu spotreby napomohlo aj osadenie nového plynového kotla pred cca 1,5 rokom.

V suteréne sa nachádza kotolňa s práčovňou, fitness miestnosť, garáž pre dve vozidlá, miestnosť s bazénovou technikou, wc, sauna, odpočiváreň vybavená solárkom, bazénová miestnosť a dva sklady. Podlahová plocha suterénu vrátane schodiska je 243,20 m2 z toho bazénová časť zaberá 79,47 m2. Bazén je vybavený protiprúdom. Z bazénovej časti je priamy východ do záhrady.

Na prízemí v dennej časti domu sa nachádza zádverie, chodba, priestranná obývacia izba, kuchyňa, samostatná jedáleň, kúpeľňa, wc a vykurovaná zimná záhrada s výstupom na terasu. Podlahová plocha prízemia vrátane terasy (87,9 m2) je 216,86 m2.

Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, pracovňa a kúpeľna s wc. Každá izba disponuje balkónom a z pracovne je prístupná priestranná loggia o výmere 23 m2. 

   Na pozemku je umiestnený murovaný altán, v ktorom je osadený krb. Pozemok je priestranný s orientáciou na západ. 

Rodinný dom disponuje elektronickým zabezpečovacím systémom renomovanej značky.

 

Táto vila pôsobí honosným dojmom s veľkorysými priestromi pre bývanie i aktívny oddych.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o obhliadku, prípadne bližšie informácie, kontaktujte ma výhradne telefonicky na čísle 0918 689 846.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Počet lodžií: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty