J. Francisciho, Prievidza, okres Prievidza
550 €/mes. s energiami
8,59 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
64 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/7 + výťah
Rok výstavby:
1990 - 2009
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Vybavenie:
Výťah
Počet loggí:
1
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Vykurovanie:
Ústredné
Telekomunikácie:
Optická sieť
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Diamonds - súkromná základná umelecká škola
E. M. Šoltésovej, 971 01, Prievidza
114 m
Materská škola Štvorlístok
J. Matúšku, 971 01, Prievidza
200 m
Špeciálna materská škola
Športová, 971 01, Prievidza
529 m
Materská škola, Malonecpalská ulica
Malonecpalská, 971 01, Prievidza
815 m
Súkromná základná umelecká škola Fantastic
Malonecpalská, 971 01, Prievidza
841 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
LARES reality s.r.o.
G. Švéniho 3C
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Galambošová Ľudmila
LARES reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností