Višňová, Lužianky, okres Nitra
259 000 €
2 590 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
100 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2024
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
300 m²
Skladový priestor:
Nie
Zastavaná plocha:
110 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Lužianky, ZŠ
Rastislavova, 951 41, Lužianky
547 m
Lužianky, ZŠ
Rastislavova, 951 41, Lužianky
550 m
Lužianky
Teslova, 951 41, Lužianky
669 m
Lužianky, žel. stanica
Rastislavova, 951 41, Lužianky
694 m
Lužianky, Korytovská
Rastislavova, 951 41, Lužianky
999 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
Slovakia Properties Group s.r.o.
Dlhá 96
Nitra
Profil realitnej kancelárie
0911 ...
Mgr. Klaudia Gregušová, MBA
Slovakia Properties Group, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností