Palín, okres Michalovce
43 000 €
34,96 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 230 m²
Plocha pozemku:
1 230 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
15 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Cesta č. 555
555, 072 13, Palín
97 m
Cesta č. 555
555, 072 13, Palín
110 m
Cesta č. 555
555, 072 13, Palín
541 m
Cesta č. 555
555, 072 13, Palín
549 m
Cesta č. 555
555, 072 13, Palín
554 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-7
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09513 ...
Zobraziť číslo
GEREAL Invest s.r.o.
Jaroslawská 3
Michalovce
Profil realitnej kancelárie
09513 ...
Ján Gera
GEREAL Invest s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností