Černovských martýrov, Ružomberok, okres Ružomberok
460 €/mes. s energiami
9,2 €/m²/mes.
2 osoby -510€
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
50 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pri Váhu
Pri Váhu, 034 06, Ružomberok
210 m
Černová
Andreja Hlinku, 034 06, Ružomberok
433 m
Nová Hrboltová
Nová Hrboltová, 034 01, Ružomberok
501 m
Cesta č. 18
18, 034 06, Ružomberok
508 m
Čutkovská dolina
Pri Váhu, 034 06, Ružomberok
573 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+85
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Ľuboš Koreň
Telefónne číslo:
09496 ...
Zobraziť číslo
09496 ...
Ľuboš Koreň
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností