Záhradnícka, Kvetoslavov, okres Dunajská Streda
259 000 €
4 111,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
63 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2019
Pórobetón (Ytong)
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
769 m²
Vybavenie:
Záhrada, Altánok / posedenie
Plocha terasy:
18 m², 7 m²
Rok kolaudácie:
2019
Zastavaná plocha:
77 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kvetoslavov
Konrádova, 930 41, Kvetoslavov
424 m
Cesta č. 111
Železničná, 930 41, Kvetoslavov
463 m
Čerešňárka
Čerešňárka, 930 41, Hviezdoslavov
909 m
Čerešňárka
Čerešňárka, 930 41, Hviezdoslavov
926 m
Cesta č. 111
Senecká, 930 41, Kvetoslavov
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+25
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09034 ...
Zobraziť číslo
United Professionals s.r.o.
Sabinovská 6
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09034 ...
Mgr. Gabriela Pintérová
United Professionals
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností