Konečná, Michalovce, okres Michalovce
113 900 €
2 423,4 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
47 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/1
Rok výstavby:
1800
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stráňany nad Lab., blok B
Andreja Hrehovčíka, 071 01, Michalovce
240 m
Stráňany nad Lab., blok B
Andreja Hrehovčíka, 071 01, Michalovce
253 m
Michalovce, V. ZŠ
Vinianska cesta, 071 01, Michalovce
315 m
Križ. Urxova 2
Vila-Real, 071 01, Michalovce
361 m
Križ. Urxova 2
Vila-Real, 071 01, Michalovce
373 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
GE-MAX REALITY
Obchodná 2928/2
Michalovce
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
GE-MAX REALITY
GE-MAX REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností