D.Makovického, Martin, okres Martin
165 000 €
1 833,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
90 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
6
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola ul. A. Stodolu
A. Stodolu, 036 01, Martin
267 m
Materská škola ul. A. Stodolu
Š. Furdeka, 036 01, Martin
623 m
Stredná odborná škola dopravná
Zelená, 038 61, Martin
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+347
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+421 ...
Ing. Michal Potaš
Reality Alpia
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností