Nábrežie, Čadca, okres Čadca
400 €/mes.
9,52 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
42 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
1/2
Rok výstavby:
1998
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Spojená škola,Palárikova, Čadca
Palárikova, 022 01, Čadca
430 m
Montessori škôlka Hrnček Var
Slovenských dobrovoľníkov, 022 01, Čadca
483 m
Stredná odborná škola pedagogická sv. Márie Goretti
Horná, 025 90, Čadca
764 m
Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi
Horná, 025 90, Čadca
793 m
Základná umelecká škola Jozefa Potočára
Školská, 022 01, Čadca
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-40
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09088 ...
Zobraziť číslo
Trioreality, s.r.o.
Nabrežná 1263
Čadca
Profil realitnej kancelárie
09088 ...
Mgr. Monika Krasňanová
Trioreality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností