Nová, Stupava, okres Malacky
150 000 €
125,1 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 199 m²
Plocha pozemku:
1 199 m²
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Pripravenosť k výstavbe:
Schválené v územnom pláne
Voda:
Nedostupné
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
Plyn:
Nedostupné
nájomného bývania v lokalite
71.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
MIPOL
Gallayova 49
Bratislava-Dúbravka
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
MIPOL Mipol
MIPOL
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností