Klokočov, okres Michalovce
137 000 €
815,48 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
168 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1970 - 1989
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
50 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Klokočov, obec
582, 072 36, Klokočov
47 m
Klokočov, rázcestie
582, 072 36, Klokočov
232 m
Klokočov, rázcestie
582, 072 36, Klokočov
251 m
Zemplínska šírava, Paľkov chatky
582, 072 36, Klokočov
1.2 km
Zemplínska šírava, Kamenec Jednota
582, 072 36, Kaluža
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+4219 ...
StoneR reality
StoneR s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností