Palárikovo, okres Nové Zámky
89 000 €
38,9 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 288 m²
Plocha pozemku:
2 288 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Pripravenosť k výstavbe:
Schválené v územnom pláne
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Pri pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Palárikovo, Šlahor
Štefánikova, 941 11, Palárikovo
100 m
Palárikovo, barina
Pod lipami, 941 11, Palárikovo
509 m
Palárikovo, OcÚ
Námestie Padlých hrdinov, 941 11, Palárikovo
640 m
Palárikovo, Drahy
Štefánikova, 941 11, Palárikovo
877 m
Palárikovo, cintorín
Štefánikova, 941 11, Palárikovo
908 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Libra Trade, spol. s.r.o.
Podzámska 32
Nové Zámky
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ján MARCSA
Libra Trade, spol. s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností