Pribylina, okres Liptovský Mikuláš
287 000 €
1 630,68 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
176 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2004
Drevená
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
798 m²
Vybavenie:
Bazén, Krb, Altánok / posedenie, Detské ihrisko, Zimná záhrada, Vonkajší krb, Dielňa
Terás:
1
Plocha garáže:
17,6 m²
Zastavaná plocha:
88 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Pribylina, Permon
Chodník sovích strážcov, Pribylina
83 m
Pribylina, Zruby
537, Pribylina
788 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09105 ...
Zobraziť číslo
ILP, s.r.o.
Drevárska 270/3
Spišská Nová Ves
Profil realitnej kancelárie
09105 ...
Ing. Iveta Zvolenská
ILP, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností