Hriňová, okres Detva
3 000 €
10,31 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
291 m²
Plocha pozemku:
291 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detvianska Huta
526, Detvianska Huta
13 m
Detvianska Huta
526, Detvianska Huta
27 m
Detvianska Huta, Olšiakovci
526, Detvianska Huta
392 m
Detvianska Huta, ZŠ
526, Detvianska Huta
430 m
Detvianska Huta, Komárno, rázcestie
526, 985 45, Detvianska Huta
817 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-65
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Matúš Hornáček
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností