Senec, okres Senec
160 000 €
2 666,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
60 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2018
Zmiešaná
Plocha pozemku:
299 m²
Zastavaná plocha:
60 m²
nájomného bývania v lokalite
73.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+58
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0905 ...
Zobraziť číslo
Romantické Chalupy, s.r.o.
Nejedlého 67
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
0905 ...
Peter Furdík
Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností