266, Vlkanová, okres Banská Bystrica
750 000 €
576,92 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
1 300 m²
Plocha pozemku:
3 200 m²
Zastavaná plocha:
1 060 m²
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Igor Kracun
Telefónne číslo:
09174 ...
Zobraziť číslo
09174 ...
Igor Kracun
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností