Tichá, Urmince, okres Topoľčany
285 000 €
2 095,59 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
136 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2018
Iná
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
530 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
136 m²
nájomného bývania v lokalite
80.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09076 ...
Zobraziť číslo
MG real, s.r.o.
Škultétyho 4720/2A
Topoľčany
Profil realitnej kancelárie
09076 ...
Bc. Lucia Guliková
MG real, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností