Rulandská 4, Trenčín, okres Trenčín
610 €/mes. s energiami
13,56 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
45 m²
Plocha pozemku:
45 m²
Zastavaná plocha:
45 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Dopravná akadémia
Školská, 911 05, Trenčín
616 m
Stredná priemyselná škola stavebná Emila Belluša Trenčín
Staničná, 911 05, Trenčín
728 m
Základná škola
Na dolinách, 911 37, Trenčín
735 m
Škola umeleckého priemyslu
Staničná, 911 05, Trenčín
834 m
Materská škola
Istebnícka, 911 05, Trenčín
850 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Michal Stefkovic
Telefónne číslo:
09494 ...
Zobraziť číslo
09494 ...
Michal Stefkovic
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností